Wizaż to artystyczny makijaż - a ponieważ kobiety potrzebują wyglądać pięknie na różne okazje, to właściwie dobierając kolory i akcesoria sprawiamy, że artyzm zamienia się małe dzieło sztuki sprawiając, że jesteście piękniejsze.
Oferujemy wizaż na różne okazje, stosujemy klasyczne i artystyczne style makijażu.

Makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny

Makijaż dobieramy indywidualnie do Ciebie. Powinien być harmonijnie skomponowany kolorystycznie, podkreślać Twoją urodę, odzwierciedlać temperament. Jeśli malujesz się mało, wolisz delikatne makijaże, postaramy się, żeby Twój makijaż nie odbiegał zbyt od tego, do czego jesteś przyzwyczajona, ale dodał odświętności, eteryczności i zdrowego, wypoczętego wyglądu.
Jeśli malujesz się na co dzień dosyć intensywnie, nie rezygnuj z makijażu wyrazistego. Odpowiednio dobrane kolory pozwolą uzyskać efekt wyrazisty i odkryją nową Ciebie.

Makijaż dzienny,
wydobywający naturalne piękno kobiety. Używamy naturalnych kolorów podkreślając atuty a tuszując niedoskonałości urody.

Makijaż wieczorowy,
polega na użyciu mocniejszej palety barw podczas malowania. Zawsze staramy się by współgrał z fryzurą i wieczorowym strojem.

Makijaż ślubny,
subtelny i trwały. Delikatnie podkreślamy rysy twarzy, maskujemy niedoskonałości. Makijaż potrafi utrzymać się przez wiele godzin, przy tym nie powoduje uczucia maski.

Makijaż próbny,
daję możliwość sprawdzenia palety barw do których typ urody klientki najbardziej pasuje. Stosowany w celu wypróbowania makijażu przed ważną okolicznością.

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest doskonałym rozwiązaniem dla zajętych pracą kobiet. W nowej metodzie nie trzeba ich tuszować! Co ważne są bezpieczne dla własnych rzęs w odróżnieniu od innych metod przyklejania sztucznych.
W przeciwieństwie do sztucznych naklejonych na paskach lub w kępkach, przedłużanie rzęs polega na doklejeniu pojedynczych rzęs specjalnym klejem, którego wodoodporna formuła pozwala kąpać się bez ryzyka odklejenia się jakiejkolwiek z nich.

Efekt pierwszej aplikacji utrzymuje się kilka tygodni!
Okres ten zależy od cyklu życia rzęsy. Jednak dzięki korektom można cieszyć się rzęsami przez długi czas. Zazwyczaj uzupełniamy je co 3, 4 tygodnie.
Mając już założone rzęsy, codzienny demakijaż dokonujemy wyłącznie za pomocą ciepłej wody, bądź płynu micelarnego jednofazowego!

Przeciwskazania do założenia rzęs:

  • Jaskra
  • Ropne zapalenie oczu
  • Zaćma

Co ważne: soczewki kontaktowe nie są przeciwskazaniem i spokojnie możemy wykonać zabieg.
W dzień zabiegu nie chodzimy na saunę, basen, solarium.

Kępki rzęs - doklejenie

Jest to zabieg slużący upiększeniu oprawy oczu. Stosujemy go nietylko przy okazji wykonywania makijażu okolicznościowego. Sztuczne rzęsy możemy wykorzystać także na codzień.
Są dwa rodzaje rzęs: kępki oraz treski.

KĘPKI to pojedyncze sztuki kilku wlosków polączone ze sobą w calość tzw kępkę gotową do przyklejenia. Ilość kępek zależy tylko od życzenia klientki. Możemy je umocować na specjalny klej tylko w zewnętrznych kącikach oczu lub na calości górnej powieki tuż nad linią naturalnych rzęs.
TRESKA to kępki polączone ze sobą w jedną calość. W tym przypadku przedlużenia i zagęszczenia naturalnych rzęs dokonujemy na calości górnej powieki, także na klej do rzęs (NIE WOLNO UŻYWAĆ INNEGO, TYLKO SPECJALNIE DO TEGO PRZEZNACZONEGO!).
Zarówno kępki, jak i treski mogą mieć rozmite dlugości, gęstości i kolory, dostępne są również zdobione brokatami, perelkami itp.
Oko wygląda na większe i bardziej pociągające, jest to doskonale rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezy, kiedy chcemy wyglądać olśniewająco.

MYscara

MYscara to innowacyjny, profesjonalny semi permanentny tusz do rzęs.
Zabieg wykonywany jest wyłącznie w profesjonalnych salonach kosmetycznych (informacja na www.myscara.pl) przez odpowiednio przeszkolone kosmetyczki.
Zabieg polega na nałożeniu na naturalne rzęsy klientki tuszu MYscara, który po wyschnięciu staje się wodoodporny a jednocześnie jest znacznie lżejszy od zwykłego tuszu do rzęs.
MYscara zapewnia pięknie wytuszowane, odporne na wodę i nierozmazujące się rzęsy, które utrzymują się przez okres do 3 tygodni.
Po okresie 3 tygodni musi zostać usunięta w salonie po czym można ponowić zabieg. Doskonały sposób na podkreślenia rzęs dolnych przy metodzie 1:1!

 

myscara-vs-panda-eyes-v2

 

Wizaż w naszym cenniku