Pielęgnacja stóp

Pedicure klasyczny

Tradycyjny zabieg polepszający wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp. Polega on na skróceniu płytki, w linii prostej tak aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie.
Narośnięte na płytkę skórki usuwamy cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi tarkami oraz frezarką. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Wykonujemy masaż. Paznokieć odtłuszczamy i malujemy.

Pedicure japoński

To metoda, która w naturalny sposób wzmacnia paznokcie nadając im bardzo silny połysk. Już w średniowieczu japońskie arystokratki odkryły tajemnice ''manicure'', który zdawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły.
Nadaje naturalnym paznokciom blask, zasila je również w składniki naturalne -witaminy A+E, kreatynę oraz pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.

Pedicure japoński zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe, porowate i rozdwajające się. Zabieg polega na wmasowaniu pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożona pastę zabezpieczmy wcierając w płytkę paznokcia puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed zbyt szybkim ich spłukaniem z płytki paznokcia. Po wykonaniu zbiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia jest bardzo ograniczona. Zabieg trwa ok. 30. minut. Co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie podobnie jak przy metodzie żelowej i akrylowej. Zabiegu nie powinno się stosować krótko po zdjęciu tipsów nakładany jak lakier

Pedicure hybrydowy

  • wytrzymały jak ŻEL
  • zdejmowany w ciągu kilku minut
  • nie uszkadza naturalnej płytki paznokcia

Koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania lakieru!
nawet do dwóch tygodni, nakładany jest jak lakier, a wytrzymały jak żel i usuwa się w zaledwie kilka minut. Pedicure hybrydowy to połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci, a zarazem najlepszych cech żelu. Jest to produkt hipoalergiczny, nie powoduje żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokcia. Co za tym idzie jest odpowiedni dla każdej kobiety, nawet tej, która do tej pory miewała problemy ze stylizacją paznokci. Już dziś pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniem lakieru i powitaj satysfakcję z idealnie trwałego koloru.

Pedicure SPA

To odprężający zabieg obejmujący - poza tradycyjnym pedicurem zabiegi SPA stóp -relaksujący masaż olejkami aromatycznymi, peeling, maskę.

Pedicure leczniczy

Jest to pedicure klasyczny rozszerzony o usunięcie modzeli, odcisków, nagniotków oraz wrastających paznokci.